איפור לילדים לימי הולדת

אין ילד שלא אוהב את חג הפורים עם כל התחפושות, האיפור והתלבושות המיוחדות שמסבים להם הנאה רבה. אם אתם רוצים לעשות עוד חג מיוחד שכזה עבור ילדיכם, עשו זאת ביום הולדתם! איפור לילדים ליום הולדת יאפשר לכם לעשות חג פורים קטן שכולו סובב סביב ילדיכם ויאפשר להם ליהנות מעולם הפנטזיה והדמיון שמסיבת יום הולדת כזו מביאה איתה.
איפור לילדים לימי הולדת

מה זה כולל?

איפור לילדים לימי הולדת אולי נשמע פשוט אך הוא מורכב וכולל רבדים רבים. כיום יש מוצרי איפור רבים ומגוונים שיאפשרו לאפר את ילדיכם בדיוק כפי שהם רוצים, בין שמדובר באיפור של גיבורי על ובין שמדובר באיפור של נסיכות או דמויות מסרטים מצוירים.

איפור לילדים לימי הולדת כולל גם קעקועים מיוחדים שניתן לצייר על הגוף ושניתן להוריד במים. ילדיכם יוכלו לבחור בין קעקועים מיוחדים בצורות שהם אוהבים ושאובות מעולם הדמיון שלהם.

המגוון של איפור לילדים לימי הולדת גדל בכל שנה ואם בעבר היינו מסתפקים באודם וכמה צלליות, כיום יש איפור מיוחד ונוצץ, זוהר בחושך ובידיהם של מאפרים מקצועיים, הוא הופך ליצירת אמנות של ממש.

למי זה מתאים?

איפור לילדים לימי הולדת מתאים לילדים מגיל 3 ומעלה שנהנים להתחפש ולהעמיד פנים שהם דמויות ממקומות וסיפורים שונים. ניתן להתאים את סוג האיפור לגיל כך שילדים בגילאי גן למשל ירצו איפור מורכב שכולל ציורים וקעקועים מגוונים וילדים בגילאים בוגרים יותר יעדיפו איפור של "גדולים" וירצו ללמוד איך להתאפר בהתאם למבנה הפנים שלהם ובצורה שתחמיא להם.

באיפור לילדים בימי הולדת תוכלו לבחור גם בנושאים שונים כך שהמאפר/ת יוכלו לאפר את הילדים בהתאם לנושא. הדברים הכי פופולריים שאובים כאמור מעולם הדמיון של הילדים והם כוללים מסיבות איפור בנושא חיות, נסיכות ואבירים, דמויות מסרטים מצוירים ועוד דברים רבים שילדים אוהבים במיוחד.

האם זה בטיחותי?

אין כלל ספק לגביי הבטיחות של איפור לילדים לימי הולדת. האיפור הזה הוא איפור מקצועי וכזה שמותאם לעורם העדין של ילדים בכל הגילאים. האיפור מתחדש כל תקופה והמאפרים המקצועיים דואגים להשתמש באיפור שמאושר על ידי משרד הבריאות ובייחוד כזה שמתאים לילדים קטנים וגדולים כאחד.

אם גם אתם רוצים לערוך מסיבת יום הולדת מיוחדת עבור ילדיכם, דברו עם המומחים והזמינו איפור לילדים בימי הולדת. ילדיכם יוכלו לחוות את חג הפורים ליום נוסף ולבלות בעולם של פנטזיה ודמיון.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

החלפת מנעולים לכל סוגי הדלתות

מדוע מנעולי דלת עשויים להיות מוחלפים על ידי טכנולוגיית סמארטפון בעתיד הקרוב הרעיון של החלפת מנעולים לכל סוגי הדלתות בטכנולוגיית הסמארטפון אינו חדש. זה קיים

אינסטלטור מומחה בירושלים

כיצד לבחור את האינסטלטור המתאים לשיפוץ המטבח שלך בירושלים. עם כל כך הרבה אינסטלטורים בירושלים, יכול להיות קשה למצוא את המתאים לצרכים שלך. מאמר זה