בדיקות קרינה – למה זה חשוב ?

בדיקות קרינה – למה זה חשוב?

יש משהו יותר חשוב מהבריאות שלנו? אם נודה על האמת, כנראה שלא. בדיקות קרינה אלו בדיקות מיוחדות שתפקידן הוא לברר האם בבית או במשרד, יש אזורים מלאים בקרינה מסוכנת, כזו שעלולה לפגוע בעובדים או בדיירי הבית. אמנם, בדיקות קרינה הן לא משהו שהחוק מחייב אתכם לבצע, אבל האמת היא
כי אתם ממש לא צריכים את החוק הישראלי בשביל לדאוג לבריאות שלכם ושל בני הבית שלכם. כל שצריך הוא קצת שכל ישר והכרה בכך שאם אנחנו לא נעשה הכל כדי לדאוג לבריאות שלנו ולבריאות של הילדים שלנו, לא יהיה מי שיעשה את זה במקומינו.

מה הגורמים לקרינה בבית או במשרד ומה אפשר לעשות

בניגוד למה שאולי אפשר לחשוב, קרינה לא מגיעה רק עקב השימוש בטלפונים חכמים. קרינה, כלומר, גלים אלקטרומגנטיים, נמצאים סביבנו כל הזמן. אגב, קרינה לא מגיעה רק ממכשירי חשמל, קרינה יכולה לבוא אפילו מהשמש. למשל, חשיפה רבה לשמש, עלולה להביא לשינויים בעור. עור אדום משמש ואפילו התפתחות של סרטן עור, אלו לא תופעות המתרשות עקב חשיפה למכשירי חשמל דווקא, אלא עקב היציאה לאוויר הפתוח. אבל, כמובן, כאשר אנחנו מדברים על בדיקת קרינה אנחנו לא מדברים על בדיקה העוסקת במיקומה של השמש. אלא, אנחנו רוצים לבדוק האם יש בחדר או בחלל של המבנה, כמות גבוהה של קרינה, כזו שעלולה להיות מסוכנת לבני אדם. הקרינה יכולה לנבוע בגלל אנטנת תקשורת הממוקמת בסמוך למבנה, הקרינה יכולה להצטבר בגלל ריבוי מחשבים בחדר אחד וכן הלאה. האמת היא, הסיבה לא ממש מעניינת, כמו שאנחנו צריכים לחשוב, מה אפשר לעשות אחרת, כדי לשמור על הבריאות של כל הנוגעים בדבר.

איך בדיקת קרינה מתבצעת

את הקרינה מבצעים אנשי מקצוע מומחים, מי שיש להם גם את ההסמכה הנדרשת לעסוק בתחום וכמובן, מי שיש להם את הציוד המקצועי לתת לכם את המידע המדויק לגבי מצב הקרינה בבית שלכם. מטבע הדברים, גם העובדים חייבים לשמור על הבטיחות בזמן העבודה. לכן, כל העובדים מקפידים על שימוש במערכות הגנה מתקדמות , שכן אם אנחנו עסוקים בבריאות, אין לנו רשות 'להפקיר את העובדים' ולא לדאוג לבריאות שלהם גם כן. בתום התהליך, אשר עורך מספר שעות בודדות, תקבלו דוח מלא לגבי המצב בבית או במשרד שלכם. יש מקרים בהם ההמלצה תהיה לוותר על רכישת הדירה או על מעבר הדירה הצפוי, במקרים אחרים, נוכל לתת לכם טיפים שיאפשרו לכם לתכנן את מעבר הדירה באופן כזה שימנע נזק עתידי. למשל, בחדר רווי קרינה, אפשר במקרים מסוימים, לאחסן בו ציוד ולא להשתמש בו בתור חדר למגורים. כך, אתם לא צריכים לוותר על הדירה לחלוטין, אבל אתם כן יכולים להיערך באופן כזה שיכלול את כל הפרמטרים האמורים בחשבון.

נשמח לעזור לכם ולתת מענה מקצועי לאורך כל הדרך

הניסיון עם השנים מלמד כי לא פעם, יש לנו את היכולת לעשות שינוי דרמטי בחייהם של הלקוחות שלנו. כמו שכבר אמרנו בדיקות קרינה הן לא משהו שהחוק הישראלי מחייב אתכם לעשות, אבל בעידן שלנו, אם לא נשמור על עיניים פקוחות אל מול התופעה, אנחנו לא נצליח לשמור על הבריאות שלנו, על בריאות ילדנו ועל הבריאות של העובדים במשרד. אל תתמהמהו, אם עדיין לא קבעתם בדיקות קרינה, עכשיו זה הזמן הנכון לעשות זאת. אנחנו כבר ממתינים לכם כאן.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

רכישת ציוד סקי בסוף עונת הגלישה

בואו להכיר את היתרונות של רכישת ציוד סקי בסוף עונת הגלישה, מה לקחת בחשבון בעת ביצוע רכישות, והחיסכון הפוטנציאלי שאפשר לעשות. למה לקנות בסוף העונה?

מתי תצטרכו הדבקת כתר קבוע

הדבקת כתר קבוע היא טיפול שיניים נפוץ שנועד לשקם שיניים פגומות או להחליף שיניים חסרות. הכתרים מספקים הגנה לשן הטבעית, משפרים את המראה האסתטי של

למה להזמין רק חשמלאי מוסמך בתל אביב?

 רק חשמלאי מוסמך עם רישיון רשמי עבר הכשרה מעמיקה וצבר ניסיון רב בתחום החשמל. ידע זה חיוני לביצוע עבודות ותיקונים בצורה מקצועית ובהתאם לכל התקנים