בעל עסק? כך תשדרג את העסק שלך

מרגישים שהעסק צריך שדרוג? לא חייבים לעשות שיפוץ גדול במשרד או להחליף את כל הריהוט, הוספה או החלפה של שלטים לעסק יכולה לעשות כמה דברים: לתרום לעיצוב העסק, לעזור ללקוחות הנכנסים לעסק וגם לעזור לכם להכניס עוד לקוחות לעסק וכל זה בהשקעה נמוכה שתחזיר את עצמה בקלות. אז איך זה עובד ואיך תיצרו את השלט המושלם לעסק? כל התשובות בהמשך.
שידרוג העסק

אז איך שלט יכול לתרום לעסק שלך?

כמו שכבר אמרנו, שלט יכול לתת שלושה דברים עיקריים לעסק:

  1. מבחינה עיצובית- שלטים חיצוניים ופנימיים יכולים לשנות לחלוטין את מראה העסק. ניתן לעשות משחק עם צורות השלטים, הצבעים שלהם וכמובן בגדלים שלהם. מלבד כל אלה, גם החומרים מהם עשויים השלטים משפיעים על המראה כאשר לכל חומר יש אופי משלו.
  2. מבחינת חוויית הלקוחות- לקוחות הנכנסים לעסק ונעזרים בשלטי ההכוונה, מוצאים את מה או מי שהם מחפשים בקלות והם ייהנו יותר מהעסק. אף בעל עסק לא רוצה לקוח עצבני או לקוח שלא קונה כי הוא לא מוצא את מה או מי שהוא מחפש.
  3. מבחינת הכנסת לקוחות: שלטים מוארים למשל, תורמים מאוד להתבלטות בסביבת העסק על פני חנויות ועסקים נוספים, במיוחד בשעות החשיכה. גם שלטי פנים ממותגים עוזרים למתג את העסק ובעצם להכניס לראשם של הלקוחות את השם שלכם והלוגו שלכם.

אילו סוגי שלטים קיימים לעסק?

נהוג לחלק שלטים לעסקים לשניים: שלטי פנים ושלטי חוץ. שלטי פנים תורמים בפאן העיצובי וחוויית הלקוח ושלטי חוץ תורמים להכנסת הלקוחות אך גם מבחינת העיצוב. שלט חוץ יהיה בדרך כלל שלט גדול בכניסה לעסק לעומת שלטי פנים שיכולים להיות מפוזרים ברחבי העסק, בכניסה אליו, בין האגפים, בתוך משרדים ומחוץ להם.

כיצד תוכלו ליצור שלט מנצח?

  • בחרו את החברה המקצועית ביותר. לבחירת החברה יש חשיבות רבה ביצירת השלט המנצח. איך תבחרו? חפשו בגוגל, היכנסו לאתרים של מספר חברות וחפשו פרויקטים קודמים. לאחר שמצאתם כמה חברות שנראות לכן טובות, השאירו פרטים ועשו השוואת מחירים.
  • לאחר שבחרתם את החברה המתאימה לכם, שבו עם איש המקצוע, הסבירו לו על העסק, על הצרכים שלכם בעסק ועל מה שאתם רוצים שהשלטים ישדרו ובקשו ממנו שיכין לכם הדמיות.
  • וודאו שהשלט יצא בגודל פורפרציונלי, קריא וברור, כזה שימשוך את הלקוחות ויזמין אותם להיכנס אל העסק. בחרו צבעים המתאימים לעסק ולמה שהוא אמור לשדר ונסו להכניס סלוגן קליט.
  • וודאו שהשלט מתאים למיקום שאתם מתכוונים להתקין אותו בו מבחינת תנאי מזג האוויר והמשקל שלו.

מהו השלט הבולט ביותר?

אין ספק ששלט תלת מימד מואר, צבעוני וגדול הוא השלט הבולט ביותר וכמו לכל מוצר, יש לו חסרונות כאשר במקרה הזה מדובר בשני דברים עיקריים: המחיר והתחזוקה. שלט מואר יקר יותר משלטים אחרים ואומנם לא דורש הרבה תחזוקה אך דורש מדי תקופה החלפת נורות שנשרפות.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

איך לבחור חברת הסעות לעובדים

  לחברת ההסעות שתבחרו עבור העובדים שלכם יכולה להיות השפעה עצומה על הצלחת החברה שלכם. במאמר זה נסקור את שלושת הגורמים המרכזיים שיש לקחת בחשבון

איך לבחור קבלן איטום מומלץ

מבוא: מהו קבלן איטום ומה תפקידו? קבלן איטום הוא איש מקצוע המתמחה באיטום ותיקון נזקי מים. הקבלן יגיע אליכם הביתה ויבדוק את התשתית לאיתור נזילות

כמה עולה מכשיר לייזר להסרת שיער

הקדמה: מדוע הסרת שיער בלייזר היא האפשרות הטובה ביותר לריסון שיער גוף או פנים לא רצוי, עודף? הסרת שיער בלייזר היא הדרך היעילה והקבועה ביותר