בקרת כניסה – דלתות כניסה חכמות

בין אם זה הבית שלך או העסק שלך, אתה צריך בקרת גישה כדי לשלוט מי נכנס (ולפעמים מי יוצא). זה למעשה החיץ בין החוץ לפנים, ומערכות אלו צריכות לסנן את הנכנסים ולפעמים הם צריכים לתעד מי נכנס ובאיזו שעה, וכמובן שבקרת כניסה נועדה גם להרתיע את מי שאסור לו להיכנס מבעד לשער או לדלת כניסה. קיימות אפשרויות שונות לבקרת גישה לרבות קודנים, אינטרקום וכדומה וטכנולוגיות שונות התומכות בהן. מכל האפשרויות, מה מתאים לך? אתה צריך לדון על זה עם מישהו שמכיר את התחום לעומקו כדי להימנע מקניית ציוד שאתה לא צריך.

התקנת קודן לדלת כניסה

קודן הוא כלי חשוב בכל מערכת בקרת כניסה ובשערים חכמים. הוא מאפשר לשלוט על מי שנכנס בצורה פשוטה – על ידי זיהוי בכניסה ו/או הקלדת קוד סודי. קודן יכול להיות לא רק בשער החיצוני, אלא גם בגישה למקומות שונים במשרד או בעסק. באמצעות התקנת קודן לדלת כניסה תוכלו להחליט מי יכול או לא יכול להיכנס לאותו מקום בהתאם להרשאה. זה יכול להיות קודן פשוט או קודן עם קורא קירבה שיכול לזהות כרטיס כניסה. זה יכול כמובן להתאים למקומות סגורים. יש קודנים שמיועדים לעבוד בחוץ בתנאי מזג אוויר משתנים. קודנים בבסיסם הם טכנולוגיה פשוטה שיכולה לעבוד עם או בלי מצלמת אבטחה שמוסיפות שכבת הגנה נוספת ומאפשרות בחינה נוספת של אורחים ומבקרים.

קודן לדלת כניסה

זיהוי ביומטרי וטכנולוגיות קידוד מתקדמות

בקרות הכניסה והשערים יכולות להיות יחסית פשוטות כמו שציינו קודם, או להיות מתקדמות יותר. לדוגמה, בקר כניסה שמזהה טביעות אצבעות מאפשר לסנן את האנשים שנכנסים. בקר כזה יכול גם לעבוד בחללים פנימיים ולתת הרשאות ספציפיות לכל עובד. עוד דוגמה לטכנולוגיה מתקדמת היא מערכת זיהוי פנים המזהה את האדם הקרוב אליה ומבצעת פתיחת שער או דלת רק אם יש לו רשות. יש עוד בקרים לכניסה שכדאי לדעת עליהם, והכל תלוי בצרכים שלכם.

 

אינטרקום עם שליטה מרחוק

אינטרקום הוא גם כמו בקר כניסה אפקטיבי במיוחד שבעבר היה פשוט יחסית, עם טלפון וכפתור ויכולת לדבר ולשמוע את שני הצדדים. היום הוא כבר הרבה יותר מתקדם, ויש היום מערכות אינטרקום עם מצלמות שניתן לצפות בהן מכל מקום באמצעות האינטרנט. יש אפליקציות ייעודיות שניתן להתחבר באמצעותן מכל מקום בעולם ולראות מי עומד בפתח או השער. כך תרגישו שהילדים שלכם בטוחים יותר או שהעסק שלכם בטוח יותר. חשוב לבחור את החנות הטובה ביותר בתחום שתתקין במקצועיות את הציוד כדי שהבקרים הללו יעבדו כראוי וכדי שהעסק או הבית שלכם יהיו מוגנים לחלוטין. אל תוותרו על הטוב ביותר עבורכם.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

צעצועי למידה לגיל הרך

בואו ללמוד על הערך וההשפעה של למידה באמצעות צעצועים.  מבט מעמיק על סוגי הצעצועים המקדמים למידה, היתרונות של צעצועים אלו וכיצד לבחור את הצעצועים הנכונים

מה עדיף: ספות בד או ספות עור?

כשזה מגיע לריהוט סלון, הספה היא לרוב המרכז. הוויכוח העתיק של ספות בד לעומת ספות עור עדיין קיים, מהם היתרונות והחסרונות של כל אחת מהן?