גינון

כל מה שרציתם לדעת על גינון וחקלאות

גיזום עצים בגובה

גיזום עצים בגובה וחשיבות הגיזום

החשיבות של גיזום עצים בגובה היא שמירה על בריאות ובטיחות העץ. חשוב גם לשמור שהעץ לא יהפוך למפגע לאנשים, לרכוש או לעצים אחרים. חשיבות הגיזום גיזום מסיר ענפים מתים, ענפים שבורים וזרדים קרובים מדי לאדמה. גיזום גם ממריץ צמיחה חדשה

קרא עוד »
שירותי הדברה

שירותי הדברה מקצועיים

פעולת ריסוס היא בעצם פיזור חומר הדברה נוזלי, היוצא בלחץ מתוך מרסס ברחבי הבית וסביבתו, למעשה כל שימוש בתרסיס הוא סוג של ריסוס והוא שיטת הדברה הנפוצה ביותר. הריסוס מתבצע בחומרי הדברה מרוכזים אשר ימהלו במים ויהפכו לתמיסה או לתרחיף

קרא עוד »
הדברת חולדות

הדברת חולדות – מה צריך להכיר?

בישראל חיים לצידנו שלושה מיני מכרסמים עיקריים אשר הסתגלו לחיים בצד בני אדם ונחשבים למזיקים תברואיים הגורמים לנזקי מזון, רכוש ותשתיות ולהעברת מחלות. שניים מסוגי המכרסמים הם חולדות – חולדת החוף והחולדה המצויה, ואחד מהם זה עכבר המצוי.

קרא עוד »

שתפו את החברים

חדש באתר

קטגוריות באתר

צור קשר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

הבידוד האקוסטי

מהו הבידוד האקוסטי ומה ההבדל בינו לבין בידוד תרמי?

בידוד אקוסטי נועד לצמצם העברת גלי קול, לעומת בידוד תרמי שתפקידו לצמצם מעבר חום. כפי שניתן להבין, הבידוד האקוסטי מתמקד בשמיעה והבידוד התרמי בחום וקור. למעשה, אין שום קשר בין בידוד אקוסטי ותרמי, למעט העובדה שמדובר בסוגים מסוימים של בידוד, כי הם מבוצעים בצורה שונה לחלוטין.

סיום השיפוץ

מה עושים עם חומרי הבניין בסיום השיפוץ?

לאחר סיום השיפוץ או הבנייה תמיד נשארת פסולת של חומרי בניין כמו בטון, ברזלים, עפר טבעי, ניילון, פלסטיקים וכד', הנקראת פסולת בניין. את פסולת הבניין יש לפנות אל אתרים מוסדרים אשר אושרו ע"י המשרד להגנת הסביבה אך רק חברות מסוימות רשאיות להגיע לשם. אז איך מפנים את הפסולת, מה עושים איתה באתרים האלו ולמה אי אפשר לפנות אותה לשטח פתוח באופן עצמאי?

איטום גגות

סוגים של שירותי איטום

איטום גגות הוא רק חלק מרשימה ארוכה יותר של שירותים שאותם ניתן להזמין מאנשי המקצוע הרלוונטיים. כאשר קבלני איטום צוברים ניסיון ומיומנות, הם למעשה מרכזים את כל השירותים החשובים תחת קורת גג אחת.