התמודדות עם עבירות תעבורה חמורות

עבירות תעבורה

למרבה הצער, ביצוע של עבירות תעבורה חמורות כגון חציית צומת באור אדום היא עבירה שבה עלול כל אחד מאיתנו למעוד, גם הנהגים הזהירים והטובים שבינינו. ישנו כמובן הבדל בין נהגים הנתפסים בעבירה זו בגין זלזול בחוק, או מתוך מחשבה שיוכלו לבצע עבירה מבלי להיתפס, ובין נהגים שעוברים את העבירה ברגע של חוסר תשומת לב ואובדן ריכוז. מבחינת החוק היבש, לא קיים הבדל בין נהגים אלו לאלו, ומרגע שנתפסתם חוצים צומת באור אדום, העבירה חד היא וכך גם העונש העומד בצידה. יחד עם זאת, אין זה אומר שאין מה לעשות וחייבים להשלים עם רוע הגזירה. בין שאתם מעריכים שיש לכם סיבה טובה לבקשת ביטול הדו"ח ובין שלא, רק עורך דין תעבורה מקצועי כדוגמת דמיטרי אניקין יוכל לבצע הערכה מקצועית ולקבל החלטה מושכלת בעניין.

תיעוד העבירה במצלמת צומת – לא סוף פסוק

כך למשל, בישראל פועלות מאות מצלמות צומת, שכל ייעודן הוא לתעד עבירות של חציית צומת באור אדום. אם נתפסתם מבצעים את העבירה על ידי מצלמה כזאת, יהיה לכם קשה יותר להתמודד עם התוצאה, אך אם מדובר בהאשמה שהוטלה עליכם על ידי שוטר שעבר במקום, הסיכוי לביטול הדו"ח הוא כבר יותר ריאלי. ישנם בהחלט מקרים שגם בהם קיימת עילה לביטול הדו"ח או לכל הפחות להקלה על הסנקציה שהוטלה עליכם, גם אם נתפסתם מבצעים את העבירה על ידי מצלמת צומת, אך חשוב לזכור שבמקרה זה יש בידי התביעה את הראיה המוצקה ביותר לה היא נדרשת.

לזהות את הניואנסים המשפטיים והפרצות בתיק

לאורך שנות פעילותו בתחום דיני התעבורה, ניהל עו"ד דמיטרי אניקין מאות רבות של תיקי תעבורה, והספיק לראות כבר הכל, לרבות תיקים שנראו חסרי תקווה והפכו לזיכוי מלא. היכולת להפוך תיק על פיו, ולהוציא את הזיכוי מהרשעה כמעט בטוחה, היא יכולת שדורשת ידע מקצועי רב, היכרות עם הניואנסים המשפטיים הקטנים, ועם המלכודות הקטנות שמאפיינות עבירות תעבורה, ושסביבן אפשר לבסס קייס משפטי אפקטיבי. לא כל עורך דין תעבורה יוכל להתמודד עם מקרה של חציית צומת באור אדום, לא כל שכן עורך דין שאינו מתמחה בתחום התעבורה. אם חשוב לכם החיסכון של מאות או אלפי השקלים שהוטלו עליכם כקנס, ואם חשוב לכם לבטל נקודות תעבורה או אפילו שלילת רישיון, במקרה הזה אתם רוצים לצידכם את הטוב ביותר.

להתגונן או לא להתגונן? החלטה מקצועית טהורה

הסיכויים לביטול דו"ח על חציית צומת באור אדום נקבעים עבור כל תיק בנפרד. הסטטיסטיקה הכללית אינה מעודדת, אך הסטטיסטיקה של עו"ד דמיטרי אניקין דווקא כן, וזאת לאור יכולתו של אניקין לבחון את התיק מבעוד מועד, להחליט על הסיכויים שלו ואם קיימת עילה לקיים אותו מלכתחילה. בין שאתם חושבים שיש מקום להתגונן מפני הסנקציות שהוטלו עליכם ובין שאתם בטוחים שאין מקום לכך, זכרו שהחלטה חכמה ומושכלת בהיבט זה, יכולה להתקבל אך ורק על ידי עו"ד מנוסה כדוגמת עו"ד דמיטרי אניקין.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

אתגרים איתם מתמודדים יזמי בנייה

פוסט זה בבלוג מציע חקירה מעמיקה של האתגרים העומדים בפני יזמי בנייה בתעשייה המתפתחת במהירות של ימינו. האתגרים הללו נעים בין התמודדות עם תקנות המשתנות