חברת ניהול בנינים – המדריך המלא

שירותי ניהול בניינים משמעם פונקציונליות של סביבה בנויה, הבטחת הבטיחות וניהול יעיל ואפקטיבי של המבנה. חברה לניהול בניינים בצפון מאפשרת ליהנות מכל שירותי הניהול תחת אותה קורת גג.

ייחודיותה של חברה לניהול בניינים, באה לידי ביטוי בשתי בחינות: שירותים קשים ושירותים רכים:

·         שירותים רכים – שירותים אלה מסייעים להפוך את סביבת הבניין להיגיינית, לנוחה ולנעימה עבור הדיירים ולהפוך אותה למאובטחת יותר. לרוב, שירותים אלה כוללים: שירותי ניקיון או משק בית, חיטוי הסביבה, ניקוי מכלים, גינון, שירותי ניקוי חזיתות וכדומה.

·         שירותים קשים –  שירותים אלה נוגעים למבנה הפיסי של הבניין, אשר משפיע באופן ישיר על רווחתם ועל בטיחותם של העובדים או של הדיירים. לדוגמא: תחזוקת AC, פתרון עבודות אזרחיות, שירותי חשמל, שירותי אינסטלציה, שירותי גנרטורים וכדומה.

חברת ניהול בניינים – יתרונות

כדאי לכם לשכור את שירותיה המקצועיים של חברת ניהול בניינים בצפון מהסיבות הבאות:

·         אין צורך לחפש אנשי מקצוע – מיקור החוץ של חברת ניהול בניינים, מסייע להפחית מתחים של המשרד או דיירי הבניין. העסק או הדיירים יכולים להתקשר למוקד החברה ולהזמין תיקון או טיפול הנדרש בבניין בלי כל טרחה ומרדף אחרי בעלי מקצוע שונים.

·         חסכון זמן – חברה לניהול בניינים מבצעת קניות בכמות גדולה ומבצעת את ההתקנה בעצמה, מה שמפחית את העלות עבורכם.

·         פעילות אפקטיבית – חברה לניהול בניינים מספקת צוות מיומן ומקצועי לשימוש בטכנולוגיה החדשה ובחידושים כדי להאיץ את העבודה ביעילות. בעת בדיקה ותחזוקה של ציוד הבניין, הוא יישמר בצורה טובה ביותר ולכן מאריך את חייו. עם בדיקות שגרתיות של חלקי מבנה, לרבות: צינורות, דודי שמש וקירוי, תאריכו גם את חיי הבניין שלכם.

·         עלויות תחזוקה ותיקונים מופחתות – הזמינות של המלאי הנדרש, צוות עובדים מקצועי ותגובה מהירה לתיקון, מעודדים את הפחתת עלות בית העסק. בנוסף, הציוד המתוחזק מסוגל להישמר לאורך זמן ומסיר את הצורך באיש מקצוע מומחה כשמגיעה בעיה כלשהי, שעלולה לגרום להפרעה בשירות.

·         הפחתת גורמי סיכון – משום שהציוד והבניין שלכם נבדקים על בסיס קבוע, הם נמצאים בסיכון נמוך יותר להתקלקל ללא הודעה מוקדמת. לכן יצירת סביבת עבודה בטוחה יותר לעובדים.

·         מעקב אחרי לוח זמנים – באמצעות עמידה בלוח זמנים, אתם יכולים להתכתב בהצלחה עם מסגרת התקציב שלכם, תוך כדי שמירה על הבניין שלכם. בנוסף לכך, תוכלו לעקוב אחרי כל הציוד שלכם ולעמוד בזמנים שבהם תצטרכו להחליף או לבצע פעולות אחזקה עבור ציוד הבניין שלכם.

·         הפחתת אנרגיה וחשמל – כשציוד הבניין לא נשמר בתנאים הטובים ביותר האפשריים, הוא יצרוך יותר חשמל ויעלה את חשבון החשמל. במידה והציוד אכן מתוחזק כראוי, זה יחסוך לכם אנרגיה וכסף. כאשר מערכות תאורה וקירור או חימום מתקיימות באופן קבוע, הדבר מסייע אף להפחית את חשבון החשמל.

·         חיסכון בכסף לטווח הרחוק – לאורך זמן, תיווכחו שתבזבזו פחות כסף. זאת משום שלא תצטרכו להחליף ציוד בתדירות גבוהה. לדוגמא, תוכלו להשתלט ולטפל בנזילות בגג לפני שהן גורמות לנזקים חמורים ולתקן אותן במהירות לפני שיצברו עובש.

בחירת חברה לניהול בנינים – טיפים

כדאי להיעזר בטיפים הבאים לבחירת חברה לניהול בנינים:

·         מומחיות החברה – אם החברה נמצאת בשוק במשך כמה שנים טובות, יש להניח שיש לחברה יותר מומחיות והיא כבר הטמיעה תקנים חדשים בתעשייה. כמו כן, חברה ותיקה ומומחיות, תוכל לספק את השירותים הטובים ביותר ולהתעדכן בטכנולוגיות חדשות וליישם חידושים.

·         מקצועיות אנשי הצוות – כדי להנות ממגוון טיפולי התחזוקה או התיקונים במקרה הצורך בצורה הטובה ביותר, חשוב לבחור בחברה שמחזיקה אנשי מקצוע בעלי ניסיון ומומחיות בכל הקשור בתחזוקת מבנים.

 

 

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

רכישת ציוד סקי בסוף עונת הגלישה

בואו להכיר את היתרונות של רכישת ציוד סקי בסוף עונת הגלישה, מה לקחת בחשבון בעת ביצוע רכישות, והחיסכון הפוטנציאלי שאפשר לעשות. למה לקנות בסוף העונה?

מתי תצטרכו הדבקת כתר קבוע

הדבקת כתר קבוע היא טיפול שיניים נפוץ שנועד לשקם שיניים פגומות או להחליף שיניים חסרות. הכתרים מספקים הגנה לשן הטבעית, משפרים את המראה האסתטי של

למה להזמין רק חשמלאי מוסמך בתל אביב?

 רק חשמלאי מוסמך עם רישיון רשמי עבר הכשרה מעמיקה וצבר ניסיון רב בתחום החשמל. ידע זה חיוני לביצוע עבודות ותיקונים בצורה מקצועית ובהתאם לכל התקנים