טלוס למוריה והכהן הגדול אדאמה

הקדמה: טלוס למוריה והכהן הגדול אדאמה

טלוס למוריה הינו ארגון ללא מטרות רווח שהוקם על ידי אורליה לואיז ג'ונס, הוא הוקם כשלוחה של ארגון טלוס העולמי, ונרקא על שם עיר האור טלוס.

הארגון מקיים מפגשים, מדיטציה, תקשורים, מסעות התעלות להר שאסטה ומקומות קדושים אחרים, טקסים, קהילה אוהבת ותומכת של אנשי אור, וסדנאות ייחודיות המתקיימות בהר שאסטה.

המטרה של ארגון טלוס למוריה היא קודם כל התעוררות רוחנית של האנושות. השאיפה היא להגיע למקום בו שוררת אחדות, שלום ואחווה. עולם בו כולנו משפחה אחת, אהבה ללא תנאי ואחדות בין כל הגזעים.

מסעות ואירועי הארגון – 

הארגון מקיים מגוון של אירועים, מסעות וסדנאות, למשל, מסע החיים והתחיייה ואור בקצה הקמראן, המתקיים בנובמבר 2022, מהכינרת לים המלח אל מבוא מושבת של בני האיסיים. בנוסף מסע ההתעלות לשסטה ולעצי הרד ווד שרידי למוריה בחורף 2022

ארגון טלוס למוריה מוציא מסעות התעלות, אל הרים במקסיקו, צפון אמריקה, או יעדים נוספים קרובים יותר, הכל כחלק מהניסיון לקרב את הנשמות, לחאחד בין כולנו ולמען עתיד טוב יותר.

מאיטליה, מצרים והר שאסטה, יעדים קרובים בימת הכנרת ועד הר שאסטה.

חכמת למוריה והיכך הלמידה נאקאל מלמד ומרכז את הידע הלמוריאני, ממנו יוצאים קורסים המועברים על ידי המורים של למוריה ומלווים על ידי אדאמה.

ילדי קריסטל, הילגים החדשים הם ילדים טלוס המעבירים מסר. הם ילדי פלנטות רבות וילדים כל כדור הארץ, והם מעבירים מסר של שלום, אחווה ואחדות

 

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

מזון לכלבים go

Go Dog Food הוא מזון לכלבים איכותי, אורגני וטבעי העשוי רק מהמרכיבים הטובים ביותר. הוא נועד לענות על הצרכים התזונתיים של כל סוגי הכלבים, לספק

איפה כדאי לקנות דירה להשקעה ?

רכישת דירה להשקעה יכולה להיות משימה לא פשוטה. מאמר זה בוחן את הגורמים השונים שיש לקחת בחשבון כאשר מחליטים היכן לקנות דירה להשקעה, כגון מיקום,

הדרכת הורים – מציאת הדרך להורות טובה

הדרכת הורים היא מרכיב חיוני בסיוע למשפחות בהתמודדות עם קשיים בהתנהגות של הילדים, ובעקבות זאת, במערכות יחסים לא פשוטות אשר גורמות להרגשה לא טובה בבית.