כל מה שצריך לדעת על קופת גמל להשקעה

במה מדובר?

קופת גמל להשקעה היא סוג של תוכנית פרישה המספקת לך רווחים פטורים ממס. על מנת להיות זכאי לה, עליך לתרום לפחות 10% מהשכר שלך לחשבון זה.

אתה צריך לתרום 10% מהמשכורת החודשית שלך כדי להיות זכאי לקופת גמל להשקעה זו. אתה יכול גם לתרום מרצון ולמשוך את הכסף לאחר 60 יום ללא קנסות או מיסים כלשהם.

קופת גמל להשקעה היא תוכנית חיסכון ארוכת טווח שניתן להשתמש בה לפרישה, או לחינוך ילדך. זוהי דרך לחסוך כסף ולהרוויח ריבית על ההשקעות שלך.

קופת גמל להשקעה היא תוכנית השקעות שהוצגה כדי לספק ביטחון פיננסי לאזרחיה. התכנית מספקת בטיחות של הון ונזילות, שכן לבעל חשבון יש אפשרות למשוך את היתרה המצטברת שלו לפי דרישה.

המאפיינים העיקריים של קופת גמל להשקעה הם:

– הטבות מס

– תרומה מינימלית של 12%

– אפשרות להכנסה חודשית

– בונוס שנתי

קופת גמל

מי יכול לפתוח חשבון?

חשבון עבור קופת גמל להשקעה הוא חשבון השקעה שנפתח על ידי המעסיק בשם העובד. זהו חשבון השקעות שניתן להשתמש בו כדי לחסוך לפנסיה או למטרות פיננסיות אחרות, והוא מציע גם הטבות מס.

מי יכול לפתוח חשבון?

– על המעסיק לפתוח חשבון לכל העובדים בעת קבלת העסקה.

– לעובדים החברים באיגוד מקצועי יהיו חשבונות משלהם והם לא יצטרכו להיות רשומים בתכנית של המעסיק.

– עצמאים אינם יכולים לפתוח חשבון אך הם יכולים לתרום מרצון ל-קופת גמל להשקעה שלהם.

– אנשים שאינם זכאים לתוכנית פנסיה תורמת ממעסיקיהם אך רוצים לחסוך לפנסיה יכולים גם

האם אוכל לפתוח חשבון חדש לאחר פרישה?

התשואות על ההשקעות שלך שבוצעו דרך החשבון שלך תלויות בקרנות שבהן אתה בוחר להשקיע. אתה יכול להשקיע את התרומות שלך בקרנות מוכוונות הון, קרנות מוכוונות חוב או קרנות מאוזנות עם רמות שונות של תיאבון סיכון בהתאם לדרישות שלך.

קופת גמל להשקעה היא סוג של חשבון חיסכון שנועד לספק ביטחון והגנה למשקיע. זהו גם חשבון פטור ממס ויש לו יתרונות רבים נוספים.

קופת גמל להשקעה היא חשבון פרישה שנוצר כדי לעזור לך לחסוך לעתידך. זה חשבון שיכול להיפתח על ידי כל אחד, עם או בלי עבודה.

קופת גמל להשקעות היא סוג של תוכנית חיסכון לפנסיה המשקיעה במניות, אג"ח ומכשירי שוק הכסף. זהו אחד מסוגי חשבונות ההשקעה הפופולריים ביותר בהודו מכיוון שהוא מספק הטבות מס.

ניתן לפתוח חשבון על ידי מילוי טופס מקוון והגשת המסמכים הדרושים בכל סניף של הבנק. המסמכים הנדרשים הם כרטיס PAN, הוכחת כתובת והוכחת זהות.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

רכבים חשמליים? מהפכה ירוקה בדרכים!

רכבים חשמליים, המונעים על ידי מנועים חשמליים המופעלים על ידי סוללות, תופסים תאוצה בשנים האחרונות ומהווים אלטרנטיבה ירוקה ומתקדמת לרכבים המונעים באמצעות בנזין. הם אמנם