לבית ולגינה

כל מה שצריך לבית ולגינה

התקנת מזגנים

התקנת מזגנים ומערכות מיזוג אויר

השבוע אורך שעות היום שווה לאורך שעות הלילה, מה שמסמן את תחילתו של האביב וסיומה של עונת החורף. למרות שאנו מכירים היטב את אחיזתו הנוקשה של הקיץ והחמסינים הבלתי נסבלים שאנו חווים כל שנה, בכל פעם מחדש אנו מופתעים מהעוצמות והטמפרטורות הגבוהות שמחממות אותנו, את הרחבות ואת הבתים. מיותר לציין שבגלל אותה התחממות גלובלית בכל שנה נשברים שיאי חום חדשים ומקשים באופן משמעותי על התפקוד היומי שלנו במהלך אותם חודשים.

קרא עוד »
בניית בריכת שחייה

בניית בריכת שחייה

בריכת שחייה משפרת את איכות החיים ומעלה את ערך הנכס. בין אם בוחרים להוסיף לחצר בריכה עילית, בריכה מתועשת או בריכה מבטון, צריך לדאוג לבנות אותה בצורה נכונה ומול אנשי מקצוע. מטבע הדברים, יש הבדל גדול בין סוגי הבריכות וגם פערים בין המחירים של כל דגם. חוץ מזה, התייעצות עם אנשי מקצוע היא תנאי לתהליך בטיחותי של בניית בריכות שחיה מכל סוג.

קרא עוד »

שתפו את החברים

חדש באתר

קטגוריות באתר

צור קשר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

גיזום עצים בגובה

גיזום עצים בגובה וחשיבות הגיזום

החשיבות של גיזום עצים בגובה היא שמירה על בריאות ובטיחות העץ. חשוב גם לשמור שהעץ לא יהפוך למפגע לאנשים, לרכוש או לעצים אחרים. חשיבות הגיזום

שירותי הדברה

שירותי הדברה מקצועיים

פעולת ריסוס היא בעצם פיזור חומר הדברה נוזלי, היוצא בלחץ מתוך מרסס ברחבי הבית וסביבתו, למעשה כל שימוש בתרסיס הוא סוג של ריסוס והוא שיטת

הדברת חולדות

הדברת חולדות – מה צריך להכיר?

בישראל חיים לצידנו שלושה מיני מכרסמים עיקריים אשר הסתגלו לחיים בצד בני אדם ונחשבים למזיקים תברואיים הגורמים לנזקי מזון, רכוש ותשתיות ולהעברת מחלות. שניים מסוגי המכרסמים הם חולדות – חולדת החוף והחולדה המצויה, ואחד מהם זה עכבר המצוי.