מה עושים עם חומרי הבניין בסיום השיפוץ?

סיום השיפוץ

היכן ניתן למצוא אתרי פינוי פסולת מוסדרים?

אתרי פינוי פסולת מוסדרים ניתן למצוא בגוגל בחיפוש פשוט, אך אין בכך צורך מכיוון שיש מי שידאג לעשות זאת בשבילכם וזהו קבלן פינוי הפסולת. כן כדאי לבדוק היכן האתר הקרוב ביותר כדי לוודא שאתם לא משלמים יותר על פינוי הפסולת לשווא- ככל שהאתר רחוק יותר אתם תשלמו יותר. ישנם אתרים בכל רחבי הארץ: מירוחם דרך תל אביב ועד הגליל.

מיהו קבלן פינוי פסולת?

קבלן פינוי פסולת בניין הוא אדם בעל אישור מהמשרד להגנת הסביבה לאסוף מאתרי בנייה פסולת בניין ולפנות אותם אל האתרים המורשים. פינוי הפסולת נעשה בעזרת משאיות עם מיכלי פינוי פסולת המיועדים לפינוי פסולת בניין ובמידת הצורך בעזרת בובקטים, שרוולים לפינוי פסולת וכלים נוספים. על קבלן הפסולת לדאוג להעמדת מיכלי פינוי פסולת בצמוד לאתר הבנייה ולספק את כל הפתרונות הנדרשים לפינוי הפסולת בצורה הבטוחה, היעילה והטובה ביותר.

כמה עולה פינוי פסולת?

עלות פינוי פסולת היא אינה זולה אך גם אינה הוצאה שניתן לוותר עליה. עלויות השכרת מכולה, פינוי המכולה ושימוש בכלים נוספים משתנות בהתאם לנפח הפסולת והמרחק מאתר הפינוי הקרוב איתו עובד הקבלן ומגיעות לכמה אלפי שקלים. זהו מחיר פעוט לעומת הסכום אותו אתם עלולים לשלם אם תחליטו לפנות את הפסולת לאתר לא חוקי באופן עצמאי. הקנסות על פעולה כזאת הם גדולים מאוד ויכולים להגיע גם למצב של מאסר.

למה העונש על פינוי פסולת לא חוקי כל כך חמור?

התשובה לשאלה זאת פשוטה והיא הנזק הנגרם מפסולת הבניין. פסולת בניין המושלכת בפאתי ערים, יערות ושטחים פתוחים פוגעת בבתי המחייה של בעלי החיים, פוצעת והורגת אותם. בנוסף, היא עלולה לזהם את האדמה ומי התהום. מלבד כל אלה, התלקחות של הפסולת עלולה לפגוע לא רק בבעלי החיים אלא גם לזהם את האוויר שכולנו נושמים עם חומרים רעילים ומסרטנים הנמצאים בפסולת.

מה עוד חשוב לדעת על פינוי פסולת?

מומלץ בתחילת העבודה עם קבלן פינוי הפסולת לבקש טופס 4. טופס 4 הינו טופס המוכיח שיצרתם קשר עם אתר לפינוי פסולת ושאתם מתכוונים לפנות את הפסולת. ללא טופס זה לא תוכלו להתחבר לתשתיות כמו ביוב וחשמל מה שימנע מכם להיכנס או להכניס אנשים אל פרויקט הבנייה שלכם.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

כיצד בוחרים יועץ עסקי?

ענף הייעוץ והמנטורינג העסקי נמצא בעלייה מתמדת ככל שיותר ויותר שחקנים עצמאיים חדשים נכנסים לשוק. התחרותיות המאתגרת המאפיינת את השוק, זאת לצד מהמורות שונות בהן

סוגי בדים: כך תבחרו נכון

לבד עוצמה רבה בהשגת המראה המבוקש בריפוד רהיטים והוא מהווה את המעטפת הפרזנטטיבית של הפריט. כורסא, כיסא, מערכת ישיבה וכדומה. באמצעות פריטי טקסטיל מרשימים ויוקרתיים

מה יש לעשות באילת בחורף

אילת נחשבת לממלכת הנופש של המדינה עם מגוון מסחרר של פעילויות פנאי בכל הסגנונות האפשריים, בתי מלונות מפנקים, נבחרת חופים מרשימה ואווירת חופש נצחית. אילת