מה עושים עם חומרי הבניין בסיום השיפוץ?

סיום השיפוץ

היכן ניתן למצוא אתרי פינוי פסולת מוסדרים?

אתרי פינוי פסולת מוסדרים ניתן למצוא בגוגל בחיפוש פשוט, אך אין בכך צורך מכיוון שיש מי שידאג לעשות זאת בשבילכם וזהו קבלן פינוי הפסולת. כן כדאי לבדוק היכן האתר הקרוב ביותר כדי לוודא שאתם לא משלמים יותר על פינוי הפסולת לשווא- ככל שהאתר רחוק יותר אתם תשלמו יותר. ישנם אתרים בכל רחבי הארץ: מירוחם דרך תל אביב ועד הגליל.

מיהו קבלן פינוי פסולת?

קבלן פינוי פסולת בניין הוא אדם בעל אישור מהמשרד להגנת הסביבה לאסוף מאתרי בנייה פסולת בניין ולפנות אותם אל האתרים המורשים. פינוי הפסולת נעשה בעזרת משאיות עם מיכלי פינוי פסולת המיועדים לפינוי פסולת בניין ובמידת הצורך בעזרת בובקטים, שרוולים לפינוי פסולת וכלים נוספים. על קבלן הפסולת לדאוג להעמדת מיכלי פינוי פסולת בצמוד לאתר הבנייה ולספק את כל הפתרונות הנדרשים לפינוי הפסולת בצורה הבטוחה, היעילה והטובה ביותר.

כמה עולה פינוי פסולת?

עלות פינוי פסולת היא אינה זולה אך גם אינה הוצאה שניתן לוותר עליה. עלויות השכרת מכולה, פינוי המכולה ושימוש בכלים נוספים משתנות בהתאם לנפח הפסולת והמרחק מאתר הפינוי הקרוב איתו עובד הקבלן ומגיעות לכמה אלפי שקלים. זהו מחיר פעוט לעומת הסכום אותו אתם עלולים לשלם אם תחליטו לפנות את הפסולת לאתר לא חוקי באופן עצמאי. הקנסות על פעולה כזאת הם גדולים מאוד ויכולים להגיע גם למצב של מאסר.

למה העונש על פינוי פסולת לא חוקי כל כך חמור?

התשובה לשאלה זאת פשוטה והיא הנזק הנגרם מפסולת הבניין. פסולת בניין המושלכת בפאתי ערים, יערות ושטחים פתוחים פוגעת בבתי המחייה של בעלי החיים, פוצעת והורגת אותם. בנוסף, היא עלולה לזהם את האדמה ומי התהום. מלבד כל אלה, התלקחות של הפסולת עלולה לפגוע לא רק בבעלי החיים אלא גם לזהם את האוויר שכולנו נושמים עם חומרים רעילים ומסרטנים הנמצאים בפסולת.

מה עוד חשוב לדעת על פינוי פסולת?

מומלץ בתחילת העבודה עם קבלן פינוי הפסולת לבקש טופס 4. טופס 4 הינו טופס המוכיח שיצרתם קשר עם אתר לפינוי פסולת ושאתם מתכוונים לפנות את הפסולת. ללא טופס זה לא תוכלו להתחבר לתשתיות כמו ביוב וחשמל מה שימנע מכם להיכנס או להכניס אנשים אל פרויקט הבנייה שלכם.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

סיוד דירה 7 חדרים

סיוד דירת 7 חדרים היא משימה הדורשת ידע ומיומנות. מאמר זה ידון בשלבים הדרושים להבטחת עבודה מוצלחת, כגון בחירת החומרים, הכנת הקירות ויישום הגימור. כמו

ראשי שיוף וגלילי שיוף

ראשי שיוף וגלילי שיוף הם כלים חיוניים לעיבוד עץ, עיבוד מתכת ופרויקטים אחרים של עשה זאת בעצמך. פוסט זה ידון בסוגים השונים של ראשי שיוף

מקרן Benq או מקרן Optoma מה כדאי?

בבואכם לבחור מקרן לקולנוע הביתי שלכם, חשוב לקחת בחשבון את התכונות של מקרני Benq וגם של Optoma. מאמר זה ישווה בין שני המותגים וינתח איזה