סוגים של שירותי איטום

איטום גגות הוא רק חלק מרשימה ארוכה יותר של שירותים שאותם ניתן להזמין מאנשי המקצוע הרלוונטיים. כאשר קבלני איטום צוברים ניסיון ומיומנות, הם למעשה מרכזים את כל השירותים החשובים תחת קורת גג אחת.
איטום גגות

הנה למשל כמה סוגים שונים של שירותי איטום וההבדלים ביניהם:

א. איטום גגות – גולת הכותרת בשירות של קבלן איטום באה לידי ביטוי במהלך עבודה על גגות. בעזרת איטום גגות ניתן למנוע נזילות מים, רטיבות וחדירת משקעים ולהגן גם על המבנה וגם על הציוד האישי. כמו כן, איטום גגות הוא חלק בלתי נפרד מתחזוקת המבנה.

ב. איטום מרפסות – עבודות איטום למרפסות מבוצעות בצורה מעט שונה בהשוואה לאיטום גגות. בעוד על גבי גגות למשל ניתן ליישם יריעות ביטומניות בלי להתייחס למשמעות הדקורטיבית, באיטום של מרפסות צריך להביא בחשבון את הנראות ואת העיצוב.

ג. איטום מרתפים, חניונים וחדרים רטובים – היתרון ביצירת קשר עם קבלנים שעובדים בערים גדולות ומספקים שירותי איטום גגות בתל אביב הוא שניתן להתייעץ איתם גם לגבי איטום מרתפים, חניונים וחדרים רטובים. כאן מדובר על איטום של מקומות סגורים והמשמעות היא שימוש בחומרים אחרים לגמרי בהשוואה לאלו שמיישמים על גבי גגות.

ד. איטום מאגרי מים – קבלני איטום יכולים להציע שירות של איטום בריכות, אדניות, מאגרי מים ומתקני מים. ברוב המקרים, את האיטום של מאגרי המים מבצעים כדי למנוע נזילות החוצה ועל מנת לצמצם בלאי.

איך בוחרים שירותי איטום?

יש כמובן עוד סוגים של שירותי איטום ובהם איטום פתחים וחלונות, איתור נזילות ומפגעים ואיטום קירות חיצוניים בסנפלינג. אם רוצים לבחור את השירות המתאים, צריך להגדיר את הדרישה הספציפית ולהתייעץ עם 2-3 קבלני איטום שונים.

לאחר מכן, ניתן לבדוק את הזמינות של כל קבלן איטום בכל אזור ולבחור אותו לפי תקופת האחריות וההתחייבות שלו לתוצאות. בזכות האפשרות לרכז שירותי איטום שונים תחת קורת גג אחת, קבלני איטום יכולים להרשות לעצמם להציע את השירות גם ללקוחות פרטיים וגם לבעלי עסקים, משרדים, יזמים, קבלנים וכן הלאה.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

עמלת עורך דין רכישת דירה

  ברכישת דירה ישנן עלויות שונות שצריך לקחת בחשבון. אחת העלויות הללו היא שכר טרחת עורך הדין. שכר טרחה זה משולם בדרך כלל לעורך הדין

מוצרי טיפוח לפנים טיפוח עור הפנים

טיפוח עור הפנים הוא חלק חשוב משגרת יופי יומיומית. רכישת מוצרי טיפוח הפנים הנכונים יכולה לעשות הבדל גדול בבריאות ובמראה העור שלך. בפוסט זה בבלוג,

מחירי נדל " ן בתל אביב

מחירי נדל"ן בתל אביב נדל"ן בשנים האחרונות מחירי הנדל"ן בישראל ובעיקר בתל אביב נסקו והגיעו לרמות שלא נראו כאן מעולם. בעבר הערך של כל מ"ר

הקסם של קידום אורגני

הקסם של קידום אורגני קידום אורגני בעלי עסקים רבים אינם מודעים ליתרונות של קידום אורגני או מה זה בכלל קידום דיגיטלי. אך כאשר הם נחשפים