פפירוס מציגים: מתנות לעובדים שבהן הם יוכלו להשתמש מדי יום

מעסיקים שרוצים עובדים איכותיים, מסורים ומחויבים מבינים שחובה להשקיע בהם. ההשקעה יכולה לבוא לידי ביטוי בדרכים רבות, ואחת האפקטיביות שבהן היא מתנות בחגים (וגם ביום ההולדת של העובד או העובדת, ואפשר למצוא גם סיבות נוספות לנתינה). באופן טבעי יש מגוון רחב מאוד של אפשרויות כשרוצים להעניק מתנה, ובפרט מומלצת האופציה של מתנות שימושיות בחיי היומיום. בכתבה זו תמצאו 5 רעיונות למתנות שכאלה.

1. בקבוק שתייה

כולנו יודעים שחשוב לשתות הרבה מים, אבל הרבה מאוד אנשים לא שותים מספיק מדי יום. הסיבה לכך היא האינטנסיביות שמאפיינת את השגרה במקרים רבים, כך שאנחנו פשוט לא מתפנים לטובת הפעולה הבסיסית הזו. בקבוק שתייה ממותג ואיכותי, כזה ששומר על הטמפרטורה של המים, מאפשר לעובדים ולעובדות לשתות בכל זמן ובכל מקום שבו הם נמצאים. בנוסף הבקבוק לכשעצמו מהווה תזכורת לחיוניות המים עבור גוף האדם, ולכן הסיכוי לשתייה מועטה מדי פוחת.

2. מטען נייד

אחת הבעיות היותר נפוצות בימינו היא התרוקנות הסוללה של הסלולרי. כולנו מכירים את זעקת השבר כשהסמארטפון נסגר לפתע, או כשהוא קרוב להיסגר – ואין מקור חשמל זמין בסמוך. מטען נייד פותר את הבעיה הזו, ומאפשר להשתמש בטלפון הנייד בלי מגבלות. מטען נייד הוא גם גאדג'ט מרשים, ואם מוסיפים לו את לוגו החברה הוא מהווה למעשה מוצר פרסום אפקטיבי בנוסף לתועלת לעובד או לעובדת.

3. מחברת

גם בעידן הדיגיטלי, וכשכולנו צמודים לסמארטפון שהוא מחשב, עדיין יש שימוש נרחב גם למחברות. מחברת כריכה קשה עם לוגו העסק היא מתנה מעולה לעובדים שזקוקים למוצר זה לצורך העבודה השוטפת, ולמעשה גם עובדים עם ילדים יכולים להעביר אותה אליהם, ובדרך זו להפיק תועלת מהמתנה. עוד כדאי לדעת שניתן לבחור בין מחברות בכריכה קשה בהדבקה חמה לבין כאלה שמגיעות עם ספירלות, ויש גם מחברות מהודרות במיוחד עם כריכה מחומר דמוי עור. כמו כן ישנו חופש בחירה לגבי הצבע.

4. שמיכה

בכל בית יש צורך בשמיכות, רבות, ולכן אחת המתנות הפופולריות ביותר לעובדים היא שמיכה. השמיכה יכולה להיות אישית או זוגית, דקה יחסית או עבה יותר, בכל צבע רצוי – ותמיד התוצאה תהיה שביעות רצון רבה בזכות הפרקטיות של המוצר.

5. תיק צד

גם תיק צד הוא מתנה שניתן להשתמש בה מדי יום, ובפרט אם הוא מסוגנן ולכן לא "רק" נוח אלא גם שובה לב ומייצר רושם חיובי. את המתנה הזו ניתן לשדרג עם מארז שיגיע בתוך התיק ויוסיף שמחה לכל מי שמקבל או מקבלת אותו. המארז יכול להיות ייעודי לחג, למשל מארז לפסח שכולל הגדה, בקבוק יין ואגוזים, וגם יכול לכלול מטעמים שמתאימים לכל סיטואציה (יין, שוקולדים, פיצוחים והאפשרויות עוד רבות ומגוונות).

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

מהו דום נשימתי ואיך לטפל בו

דום נשימתי הוא מצב מסכן חיים שעלול להוביל לסיבוכים חמורים או למוות אם לא מטפלים בו באופן מיידי ונכון. פוסט זה בבלוג מסביר את הסיבות,

מחירי פינוי פסולת

מחירי פינוי פסולת ובחירת קבלן איכותי

פינוי פסולת הוא עניין מורכב שדורש התייחסות מקצועית ומיומנת. המחירים משתנים בהתאם לסוג הפסולת, הכמויות והמרחק עד לאתר הפינוי או המחזור. בנוסף, בחירת קבלן פינוי