קבלנים, כך תמכרו את הדירות שלכם עם שיווק נכון

 שיווק פרויקטים נדלניים מהווה התמחות של ממש בעולם השיווק ולא לחינם יש מגוון מומחים בתחום שזהו עיסוקים הראשי. בשוק אשר נוטה לתנודתיות, צריך להיות עם היד על הדופק, להכיר את קהל היעד ולהשתמש במתודות שיווק מדויקות. אז אם אתם קבלנים שרוצים לקבל טיפים לשיווק, הגעתם למקום הנכון!

 

בנו תוכנית שיווקית שמותאמת לקהל היעד

 

ראשית חשוב להכיר את קהל היעד שלכם – מה הגיל שלנו, מה הסטטוס האקונומי והסוציאלי אשר מאפיין אותו והאם מדובר על משפרי דיור או על כאלו אשר רוצים לרכוש דירה ראשונה. שימו לב שפנייה לכל אחד מקהל היעד הזה היא תהיה שונה ולכן גם הצעות הערך יהיו בהתאם לכך. רק לשם ההמחשה: במידה ואתם רוצים לפנות לכאלו אשר זוהי אינה הדירה הראשונה שלהם אתם תתמקדו בתשואה העתידית ופחות בגימור של הדירה – עניין אשר יעניין דווקא משפרי דיור מהשכונה.

 

בחרו לפרסום באופן חכם

 

כיום יש מגוון של רשתות חברתיות אשר יאפשרו לכם לפרסם בכמה קליקים פשוטים את הפרויקט שלכם אולם בכדי לדעת היכן נכון לפרסם, מומלץ להתייעץ עם המומחים לכך. כדאי לדעת שכל תהליך של שיווק פרויקטים בנדל"ן, צריך להיות מדיד, איכותי ונספר על פי איכות הלידים ולא על פי הכמות שלהם. שימו לב שגם אופי המודעה צריכה להתאים לפרויקט שלכם ובחירת הפורמט האידיאלי הינו קריטי. סטטי, וידאו או באנר – הם רק חלק מהאפשרויות העומדות לרשותכם.

 

לידים זה טוב אבל מכירות זה יותר טוב

 

כאמור, לעיתים אנשים טועים לעשות את החישוב של מספר הלידים או את העלות פר ליד אך שוכחים את החשיבות של האיכות של הלידים. לידים זולים אשר עולים שקלים בודדים אולם אינם יעזרו לכם למכור דירה ששווה למעלה ממיליון שקלים אינם רלוונטיים לעיתים. יחד עם זאת, אם יש לכם ליד שעולה לכם כמה מאות שקלים אך מביא לכם רווח של מאות אלפים, הרי שזה כבר סיפור אחר לגמרי. זכרו כל תהליך של שיווק פרויקטים בנדל"ן הוא תהליך אשר מצריך מומחים אשר נמצאים עם היד על הדופק.

 

תסריט שיחה OUT השקעה באנשי מכירות IN

 

כולנו מכירים את תסריטי השיחה האוטומטיים שקיימים אולם כדאי לדעת שלדקלם כולם יכולים. מה שאתם צריכים זה אנשי מכירות איכותיים אשר מכירים על מילימטר בפרויקט ויתנו למתעניין הפוטנציאלי הרגשה שהוא שם כבר בשיחת הטלפון הראשונה. אנשי מכירות אשר מומחים בתחום ואשר מתוגמלים כהלכה – יאפשרו לכם ליהנות מיותר מכירות של דירות וליהנות מצמד המילים  sold out באופן אשר יאפשר לכם להתרכז כבר בבנייה של הפרויקט הבא.

 

לסיכום: ישנם כמה אלמנטים אשר יאפשרו לכם לשווק את הפרויקט שלכם ואם תממשו את הטיפים שבכתבה, אנו בטוחים שתעשו זאת בהצלחה

 

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

רכבים חשמליים? מהפכה ירוקה בדרכים!

רכבים חשמליים, המונעים על ידי מנועים חשמליים המופעלים על ידי סוללות, תופסים תאוצה בשנים האחרונות ומהווים אלטרנטיבה ירוקה ומתקדמת לרכבים המונעים באמצעות בנזין. הם אמנם