ריפוד ספות לניקיון ולהיגיינה, לנוי ולהידור

ריפוד ספות

יפוד ספות הוא חלון הראווה שלהן. אבל תפקידו אינו מתמצה רק בנוי ובהידור שבו. בבחירת ריפוד חשוב לקבל בחשבון גם את שיקול הנוחות, היכולת לנקות, קצב הבלאי הצפוי ועוד. ריפוד ספות הוא אמצעי מספיק לחידושה ולשדרוגה- אין הכרח להחליף את הספה עצמה כאשר די בחידוש הריפוד.

על מנת ליהנות לאורך זמן

מריפוד אסתטי רצוי לבחור בדים טבעיים כגון פשתן או כותנה. הם משווים לספה מראה קל ונעים החיסרון שלהם הוא הלכלוך שהם סופחים וקצב שחיקה גבוה. על מנת ליהנות מהם חשוב לוודא כי הניקיון שלהם יתבצע רק באמצעות חומרים ייעודיים המתאימים לניקוי בדים מסוגים אלה.

בדים סינתטיים הם בהחלט חלופה טובה ויפה. הם חזקים ועמידים יותר מאשר הבדים הטבעיים. הם ידועים כדוחי כתמים, לא סופחים נוזלים ולכן קלים יותר לניקוי ולתחזוקה. אחד היתרונות המובהקים של בדים סינתטיים הוא האפשרות לבחור בצבעים ובמרקמים של חומרים שונים כגון עור או דמוי עור

ריפוד עור

אם אתם מחפשים ריפוד ספות דקורטיבי, קלאסי ויוקרתי- ריפוד עור מתאים לכך. הוא קל לניקוי אולם הוא אטום ולא נושם, לכן ישיבה ממושכת עליו עלולה לגרום להזעה, כמו כן יש להיזהר מאוד לא לשרוט את ריפוד העור כי כמעט לא ניתן למצוא מענה אקטיבי להעלמת השריטה.

ריפוד ספות מחדש הוא הזדמנות מצוינת לבחינת מצבן. רפד מקצועי יבדוק האם נדרש גם תיקון של החלק הפנימי, לרבות בדיקת מצב הקפיצים והספוג. ריפוד לא אמור לכסות על הפגמים אלא להיות שכבת ציפוי אסתטית ודקורטיבית להעשרת מראה הספה ולשדרוגו.

אסתטיקה וניקיון

אסתטיקה של הריפוד היא נושא חשוב ביותר, כמו גם ניקיונו (מדובר בכלים שלובים) חשוב להקפיד על הוראות היצרן או המשווק כדי להימנע מגרימת נזק. חשוב להתייעץ עם בעל מקצוע בריפוד, להימנע מהנחת חפצים כבדים וחדים על הספה, להשתדל להימנע מאכילה ומשתייה בעת ישיבה עליה.

ריפוד ספות מקצועי שיאפשר לכם, בעלי הבית והספה, להביא לידי ביטוי את הטעם האישי שלכם יאפשר לכם ליהנות לא רק מישיבה או משכיבה נוחה על הספה אלא גם מהמראה הנעים לעין שלה.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים

החלפת מנעולים לכל סוגי הדלתות

מדוע מנעולי דלת עשויים להיות מוחלפים על ידי טכנולוגיית סמארטפון בעתיד הקרוב הרעיון של החלפת מנעולים לכל סוגי הדלתות בטכנולוגיית הסמארטפון אינו חדש. זה קיים

אינסטלטור מומחה בירושלים

כיצד לבחור את האינסטלטור המתאים לשיפוץ המטבח שלך בירושלים. עם כל כך הרבה אינסטלטורים בירושלים, יכול להיות קשה למצוא את המתאים לצרכים שלך. מאמר זה