5 דרכים לבחירת עו " ד פלילי בצורה נכונה

 5 דרכים לבחירת עו"ד פלילי בצורה נכונה


אף אחד לא מעוניין להגיע למצב שבו הוא יזדקק לשירותיו של עורך דין פלילי, אולם במקרים מסוימים עולה הדרישה לייצוג של עו"ד פלילי המתמחה בדין הפלילי כולל עבירות שקשורות לסחר בנשק, סחיטה באיומים, אלימות, הימורים, הלבנת הון ועוד.
לרוב נהוג לסווג עבירות פליליות לשלושה סוגים: עבירות פשע שהעונש בגינן עולה על 3 שנות מאסר, עבירות עוון שהעונש בגינן נע לרוב בין 3 חודשים ל-3 שנות מאסר ועבירות חטא שהעונש בגינן אינו עולה על 3 חודשי מאסר.

המשפט הפלילי מורכב ומסועף ואינכם מעוניינים להתמודד עמו לבד ועורך דין זה יכול להעניק לכם ייעוץ וייצוג משפטי על מנת למנוע או להפחית ענישה בתהליכים פליליים כבר עם קבלת זימון לחקירה תוך כדי הגשת כתב האישום וייצוג בבית משפט במידת הצורך.

במידה והסתבכתם בפלילים, כיצד תוכלו לבחור עו"ד פלילי אמין, מנוסה ואיכותי שתוכלו לסמוך עליו? לפניכם 5 דרכים יעילות בתהליך של בחירת עורך דין פלילי.

אספו חוות דעת והמלצות

קשה להתווכח עם סיפורי הצלחה וחוות דעת אמינות. חפשו המלצות מאנשים שקיבלו ייצוג בעת משפט פלילי מעורכי דין טובים ואיכותיים או חפשו במאגרים ובאינדקסים האוספים עורכי דין אמינים בתחום זה על מנת להגיע לאנשים המומלצים ולבחור את אותו אחד או אחת שיוכלו ללוות אתכם לאורך כל הדרך. אם בחרתם במשרד עורכי דין בתחום שימו לב מי הוא עורך הדין שעתיד לייצג אתכם והאם זה האדם שתרצו שאכן ייצג וילווה אתכם.

וודאו זמינות ופניות

אתם מעוניינים שעו"ד שתבחרו יהיה אתכם ויהיה זמין עבורכם בכל שלבי התהליך. ישנם עורכי דין שפנויים לייעוץ ופניות מסביב לשעון במיוחד בתחום הפלילי בו ייתכנו מעצרים בשעות בלתי שגרתיות ויעלה הצורך ליזום פנייה באמצע הלילה וכדומה.
תגובה מהירה מהווה פקטור משמעותי במיוחד כאשר נשללת מכם החירות או אתם עומדים במצב קיצון בו החיים שלכם מתהפכים מקצה לקצה. ישנם עורכי דין שמעניקים סיוע חירום ויהיו קשובים ונוכחים בכל עת בה תזדקקו לשירותם.

שימו דגש על ניסיון בתיקים דומים

כמו בכל תחום גם בתחום המשפטי מומלץ לבחור איש מקצוע בעל הכרות מקדימה עם תיק דומה לזה שלכם שגם רשם בתיקים אלה הצלחה בעבר ויוכל להביא מניסיונו הרב, קשרים, תקדימים.
בדקו היטב מהם המקרים בהם עו"ד זה טיפל בעבר ומטפל בהווה ואם באמת יש לו הכרות והצלחה בתחום דומה בין אם מדובר בעבירות מרמה, אלימות במשפחה, סמים ועוד.

בדקו מה כולל הליווי

בדקו היטב מה כוללים השירותים שנותן לכם איש המקצוע בתחום כאשר יש מי שמעניקים ייעוץ ראשוני בעוד אחרים מלווים לאורך כל שלבי החקירה ומעניקים ייצוג בבית משפט כולל משפט בינלאומי תוך בניית אסטרטגיה מדויקת וכדומה ובכל מקרה, בדקו כמה עתיד לעלות לכם השירות שהוא מציע על מנת לוודא שאכן תוכלו לממן ולעמוד בסכום שהוא מבקש עבור השירות שהוא מעניק. כולל בדיקה של אפשרויות פריסת תשלומים בהתאמה אישית או כל הסדר אחר שיאפשר לכם לא להתפשר על הטוב ביותר גם אם זה דורש לשלם שכר טרחה גבוה יותר מכפי שתכננתם.

גישה ונכונות

מעבר למומחיות, הרי שהגישה של איש המקצוע שמלווה אתכם במצב כה רגיש וקריטי חשובה להצלחה ובהחלט יש פקטור של כימיה ביניכם ובין עורך הדין שתבחרו וכדאי לבחון שאתם אכן משדרים על אותו גל ושמדובר באיש מקצוע סבלני, מסור, אמין, שמוכן להתאמץ עבורכם גם לסמוך על מי שהחלטתם לבחור ללוות ולייצג אתכם.

מה היה לנו עד עכשיו?

קטגוריות נוספות באתר

צור קשר

מעוניין לפרסם אצלנו? מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בתוך זמן קצר

5/5

מאמרים נוספים בתחום

מאמרים אחרונים באתר

טרנדים

מאמרים פופולריים אחרונים